Dabīgi materiāli. Kā saunas apdarē, tā interjera lietās dominē koks savienojumā ar metālu. Apdarē biežāk izmanto dabīgos materiālus kā apse, liepa, melnalksnis vai termo koksne.

Minimālisms. Koncepta "less is more" uzsvars ir nevis uz lietu skaitu interjerā, bet uz to pievienoto vērtību un daudzpusīgo pielietojumu. Minimālisms prioritizē svarīgāko saunas interjerā, izmantojot lietu funcionalitāti, kas ļauj paveikt vairāk, izmantojot mazāk.

Funkcionāls dizains. Vai tas ir saunas interjers, telpas zonējums, mēbeles vai saunas aksesuāri – primāri dizainam jābūt praktiskam lietošanā un izmantošanā.

Apgaismojums. Regulējams saunas apgaismojuma spilgtums, zvaigžņotās debesis un pārdomāts lāvu apgaismojums ir atslēga īpašas noskaņas radīšanai saunā, izmantojot modernus apgaismojuma risinājumus.

Tekstils. Audumi, kas pieskaras mūsu ādai, ir īpaši svarīgi saunā. Būtiska ir saunas tekstila faktūra, mīkstums un mitruma uzsūkšanas spēja, priekšroku dodot aksesuāriem no tādiem dabiskiem materiāliem kā lins vai kokvilna.

Aromāti. Saunas aromāti, kas atsauc atmiņā dabā atrodamo augu smaržu un rada patīkamu atmosfēru saunā, ļaujot justies tuvāk dabai.

Neitrāli toņi. Uzsvars interjerā tiek likts uz vienkāršām krāsām, kas veicina miera sajūtu un rada telpā līdzsvaru. Toņu izvēle sasaucas arī ar saunas interjerā izmantotajiem dabīgajiem materiāliem.

Dizains. Minimālisms. Sauna.

Arī mūsu izstrādātie individuālie saunas projekti atspoguļo nordic sauna filozofiju.

Mēs ieguldām laiku, lai atrastu pareizo dizaina risinājumu tieši Tavam projektam. Šajā procesā mums palīdz zināšanu bāze, kas iegūta gan akadēmiski, gan 10 gadus darbojoties saunu nozarē.

Mēs veidojam modernas un praktiskas saunas telpas, kurās Tu varētu atpūsties kopā ar ģimeni un draugiem.

Mēs piedāvājam uzticamu komandu, kas palīdzēs izveidot pārdomātu saunas risinājumu un sniegs atbalstu ne tikai projekta izstrādes gaitā, bet arī pēc tam.

Mēs ticam, ka funkcionāls dizains un kvalitāte vienmēr pārspēj kvantitāti.

Ja vēlies saunas projektu, kas izstrādāts tieši Tavām vēlmēm un vajadzībām, sazinies ar mums!

Uzraksti mums

Būvniecības projekti