Tavas mājas – tava vide.

Iepazīsties ar Hele Glass sērijas spoguļsaunām, kas saplūst kopā ar apkārtējo vidi. Tām ir unikāls dizains, kas kvalitatīvu laika pavadīšanu paceļ jaunā līmenī.

HELE GLASS MINI

Hele Glass Mini ir mazākā no Hele Glass sērijas saunām. Tā ir veidota kā kompakts risinājums terasei vai balkonam un var uzņemt 2-3 cilvēkus.

Apskati tuvāk

HELE GLASS SINGLE

Hele Glass Single ir astoņstūru panorāmas sauna, kura var uzņemt līdz 7 cilvēkiem. Sauna ir veidota tā, lai pastiprinātu un bagātinātu apkārtējo vidi kā no saunas ārpuses, tā iekšpuses.

Apskati tuvāk

HELE GLASS DOUBLE

Hele Glass Double ir unikālās Hele Glass Single lielākā versija. Saunas mājai ir pērtuves daļa un priekštelpa, kas kopumā var uzņemt līdz 10 cilvēkiem.

Apskati tuvāk

Gatavs saunas risinājums, pielāgots Tavām vēlmēm

Haljas Houses mirror sauna

SAUNAS IZMĒRS

Hele Glass sērijā pieejamas 3 dažāda izmēra saunas: Mini, Single un Double.

INTERJERA APDARE

Visas Hele Glass saunas pieejamas divās dažādās apdarēs – izvēlies starp gaišo apses vai tumšo termo alkšņa apdari.

LĀVU DIZAINS

Hele Glass sērijas saunām ir pieejami divi dažādi lāvu dizaini: Standard un Luxury. Katrai saunai iespējamais lāvu izkārtojums var atšķirties atkarībā no tā, kādu saunas krāsns veidu izvēlies.

SAUNAS KRĀSNS

Hele Glass Mini sauna pieejama tikai ar elektrisko krāsni. Savukārt Single un Double saunās vari izvēlēties starp malkas vai elektrisko saunas krāsni.

VADĪBAS PULTS

Ja savai saunai izvēlies elektrisko krāsni, komplektā nāk līdzi UKU Local vadības pults. Ja vēlies savu saunas krāsni ieslēgt arī attālināti, pulti var nomainīt uz UKU Wi-Fi. Uzzini vairāk par vadības pults veidiem šeit.

Haljas Houses

ir igauņu uzņēmums, kas nodarbojas ar saliekamu, mazu māju dizainu un ražošanu. Savos produktos Haljas apvieno modernu dizainu ar saunas tradīcijām, balstoties lidz detaļām projektētā ražošanā, meistarīgā roku darbā un kvalitatīvos materiālos.