Šie noteikumi tiek piemēroti visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti interneta veikalā www.nordicsauna.lv (turpmāk – E-veikals). 

Pirms preces pasūtīšanas uzmanīgi izlasiet šos noteikumus! E-veikalam ir tiesības veikt izmaiņas vai papildinājumus lietošanas noteikumos jebkurā brīdī un bez iepriekšēja brīdinājuma. Labojumi stājas spēkā pēc to publicēšanas mājas lapā www.nordicsauna.lv. 

LIETOTĀJA TIESĪBAS UN PIENĀKUMI

E-veikala lietotājs (turpmāk – lietotājs) ir persona, kura veic pirkumu interneta veikalā, noformējot pasūtījumu.

Lietotājs ir atbildīgs par visām darbībām un paša ievietoto informāciju e-veikala vidē. Lietotājs nedrīkst veikt darbības, kas būtu vērstas pret e-veikala sistēmas drošību. Pārkāpumu konstatēšanas gadījumā SIA "Nordic Wellness" patur tiesības vienpusēji pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, par to iepriekš nebrīdinot un nepaskaidrojot iemeslu.

Lietotājam ir tiesības atteikties no pasūtījuma, par to informējot e-veikalu pa informatīvo e-pastu: info[at]nordicsauna.lv. Lietotājam ir tiesības atgriezt e-veikalā iegādātās preces 14 dienu laikā atbilstoši likumā noteiktajiem noteikumiem. 

Veicot pasūtījumu e-veikalā lietotājs piekrīt, ka iesniegto datu apstrādi veic SIA "Nordic Wellness" saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības likumu un e-veikala privātuma politiku.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā: sazinieties ar mums pa informatīvo e-pastu: info[at]nordicsauna.lv.

Izmantojot SIA "Nordic Wellness" e-veikalu, jūs apliecināt, ka šie noteikumi ir saprotami un apņematies tos ievērot un regulāri sekot līdzi to izmaiņām.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un atgriezt e-veikalā iegādāto preci 14 dienu laikā atbilstoši likumā noteiktajiem noteikumiem: Patērētāju tiesības un pienākumi.

Ja vēlaties izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā sekojošo:

- apskatīt, bet nelietot preci;

- saglabāt un nesabojāt preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju;

- preces ar lietojuma pazīmēm vai ievērojami bojātu iepakojumu netiks pieņemtas.

Gadījumā, ja gribat atteikties no preces, tad tā ir jānogādā SIA Nordic Wellness noliktavā Ganību dambī 63, Rīgā. Neizmirstiet pirkumu apliecinošu dokumentu!