Nordic sauna radies iedvesmojoties no skandināvu dizaina un mīlestības pret saunas kultūru!
Ziemeļiem raksturīgais dizains ir pazīstams ar tā minimālismu, kas reizē ir funkcionāls. Šīs ir vērtības, kuras iemiesojas arī Nordic sauna.

Ziemeļnieciskais dizains ir par katru detaļu, kam ir sava nozīme un vieta telpā. Šīs detaļas interjerā veido tā kopējo būtību. Mēs ticam, ka veiksmīgs saunas rituāls nerodas tikai no krāsns izvēles vai lāvu apdares, bet to veido viss saunas interjers kopumā.

Nordic sauna mērķis ir sniegt iespēju ikvienam papildināt savu saunas interjeru ar modernām un praktiskām saunas lietām, kuras, pateicoties to dizainam, iederēsies ikvienā saunā. Pie mums atradīsi izmeklētas skandināvu saunas dizaina preces no Somijas, Zviedrijas, Igaunijas un Vācijas ražotājiem, kuru vērtības saskan ar nordic sauna filozofiju.

Sauna ir daļa no mūsu dzīvesveida, ko ikdienā apvienojam ar iedvesmojošu dizainu un minimālistisku interjeru.

Mēs ceram, ka spēsim iedvesmot arī Tevi pievienoties mūsu ziemeļnieku saunas filozofijai!

Žanete & Rolands

Nordic sauna filozofija 🖤

Aromāti

Saunas aromāti, kas atsauc atmiņā dabā atrodamo augu smaržu un rada patīkamu atmosfēru saunā, ļaujot justies tuvāk dabai.

Apgaismojums

Regulējams saunas apgaismojuma spilgtums, zvaigžņotās debesis un pārdomāts lāvu apgaismojums ir atslēga īpašas noskaņas radīšanai saunā, izmantojot modernus apgaismojuma risinājumus.

Dabīgi materiāli

Kā saunas apdarē, tā interjera lietās dominē koks savienojumā ar metālu. Apdarē biežāk izmanto dabīgos materiālus kā apse, liepa, melnalksnis vai termo koksne.

Funkcionāls dizains

Vai tas ir saunas interjers, telpas zonējums, mēbeles vai saunas aksesuāri – primāri dizainam jābūt praktiskam lietošanā un izmantošanā.

Minimālisms

Koncepta "less is more" uzsvars ir nevis uz lietu skaitu interjerā, bet uz to pievienoto vērtību un daudzpusīgo pielietojumu. Minimālisms prioritizē svarīgāko saunas interjerā, izmantojot lietu funcionalitāti, kas ļauj paveikt vairāk, izmantojot mazāk.

Neitrāli toņi

Uzsvars interjerā tiek likts uz vienkāršām krāsām, kas veicina miera sajūtu un rada telpā līdzsvaru. Toņu izvēle sasaucas arī ar saunas interjerā izmantotajiem dabīgajiem materiāliem.

Tekstils

Audumi, kas pieskaras mūsu ādai, ir īpaši svarīgi saunā. Būtiska ir saunas tekstila faktūra, mīkstums un mitruma uzsūkšanas spēja, priekšroku dodot aksesuāriem no tādiem dabiskiem materiāliem kā lins vai kokvilna.

Ekskluzīvais HUUM izplatītājs Latvijā

HUUM piedāvā modernu skandināvu dizainu un inovatīvas tehnoloģijas saunas nozarē. Igaunijas ražotāja saunas krāsnis DROP un CLIFF, kā arī inovatīvās vadības pultis UKU ieguvušas prestižo Red Dot Award: Product Design balvu, kas ir viena no nozīmīgākajām starptautiskajām balvām par īpaši labu dizainu. 

Vairāk par HUUM

Ekskluzīvais HALJAS HOUSES izplatītājs Latvijā

Skandināvu dizains un kvalitāte ir tas, kas raksturo igauņu uzņēmumu Haljas Houses. Hele Glass sērijas spoguļsaunām ir pārdomāts un unikāls dizains, kas ļauj saunai saplūst ar apkārtējo vidi. Astoņstūru panorāmas sauna Hele Glass Single 2022.gadā saņēmusi prestižo Red Dot Award: Product Design balvu.

Vairāk par Haljas