Cienot mežu kopš 1993

O'Wood by Ošukalns ir jaudīga Latvijas kokapstrādes meistaru un profesionāļu komanda, kura ciena dabu, tās bagātības un pievērš uzmanību detaļām ik katrā ražotajā produktā.

SAUNAI

O'Wood piedāvā kvalitatīvu apdares dēļu klāstu, lai tu uzbūvētu savu sapņu labsajūtas oāzi ķermenim un garam. Starp Latvijā ražotajiem kokmateriāliem atradīsi arī plašu saunas aksesuāru klāstu, kas radīti no Latvijas mežos iegūtas koksnes.

INTERJERAM

Apdares dēļi ir lielisks veids kā personalizēt un pilnveidot telpas interjeru. Izveido oriģinālus griestus vai sienas savā atpūtas zonā vai viesistabā. Ar dažādu krāsu un profilu apdares materiāliem tavam radošumam nav robežu.

EKSTERJERAM

Termiski apstrādāta materiāla dizainiskās un praktiskās īpašības nodrošina izvēlētā ārtelpas dizaina ilgtspējīgumu un vizuālu unikalitāti.

TERASEI

Eleganta terase pie mājas vai dārzā atver papildus dimensiju tavām sajūtām gan nesteidzīgi baudot brīvdienu brokastis, gan radu un draugu pulkā svinot dzīvi dārza ballītē.

O'Wood by Ošukalns kokmateriālus var apskatīt mūsu salonā Duntes ielā 7, Rīgā.

Lai radītu vislabākos kokmateriālus, kas kalpos uzticami un ilgi, nepietiek tikai ar tehnoloģiju. Lai no meža paņemtu vislabāko, mežs jāciena. Jābūt kā mežam.

Zaļam, uzticamam, pacietīgam.