Nordic sauna radies iedvesmojoties no skandināvu dizaina un mīlestības pret saunas kultūru!
Ziemeļiem raksturīgais dizains ir pazīstams ar tā minimālismu, kas reizē ir funkcionāls. Šīs ir vērtības, kuras iemiesojas arī nordic sauna.

Ziemeļnieciskais dizains ir par katru detaļu, kam ir sava nozīme un vieta telpā. Šīs detaļas interjerā veido tā kopējo būtību. Mēs ticam, ka veiksmīgs saunas rituāls nerodas tikai no krāsns izvēles vai lāvu apdares, bet to veido viss saunas interjers kopumā.

Nordic sauna mērķis ir sniegt iespēju ikvienam papildināt savu saunas interjeru ar modernām un praktiskām saunas lietām, kuras, pateicoties to dizainam, iederēsies ikvienā saunā. Pie mums atradīsi izmeklētas skandināvu saunas dizaina preces no Somijas, Zviedrijas, Igaunijas un Vācijas ražotājiem, kuru vērtības saskan ar nordic sauna filozofiju.

Sauna ir daļa no mūsu dzīvesveida, ko ikdienā apvienojam ar iedvesmojošu dizainu un minimālistisku interjeru.

Mēs ceram, ka spēsim iedvesmot arī Tevi pievienoties mūsu ziemeļnieku saunas filozofijai!

Žanete & Rolands

Ekskluzīvais HUUM izplatītājs Latvijā

HUUM piedāvā modernu skandināvu dizainu un inovatīvas tehnoloģijas saunas nozarē. Igaunijas ražotāja saunas krāsnis DROP un CLIFF, kā arī inovatīvās vadības pultis UKU ieguvušas prestižo Red Dot Award: Product Design balvu, kas ir viena no nozīmīgākajām starptautiskajām balvām par īpaši labu dizainu. 

Vairāk par HUUM

Ekskluzīvais HALJAS HOUSES izplatītājs Latvijā

Skandināvu dizains un kvalitāte ir tas, kas raksturo igauņu uzņēmumu Haljas Houses. Hele Glass sērijas spoguļsaunām ir pārdomāts un unikāls dizains, kas ļauj saunai saplūst ar apkārtējo vidi. Astoņstūru panorāmas sauna Hele Glass Single 2022.gadā saņēmusi prestižo Red Dot Award: Product Design balvu.

Vairāk par Haljas